رسیدگی کردن استفاده دانلود آموزشی افزار

رسیدگی کردن: استفاده دانلود آموزشی افزار آموزش after effects cc 2017 learning lynda

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی مجلس مجوز زیاد کردن قیمت حامل‌های انرژی را به دولت داده است / موسوی

نایب مدیر کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت که مجلس پیش از این در برنامه ششم مجوز زیاد کردن قیمت حامل‌های انرژی را به دولت داده بود ولی باید کارها جایگزین ج

مجلس مجوز زیاد کردن قیمت حامل‌های انرژی را به دولت داده است / موسوی

موسوی: مجلس مجوز زیاد کردن قیمت حامل های انرژی را به دولت داده است

عبارات مهم : انرژی

نایب مدیر کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت که مجلس پیش از این در برنامه ششم مجوز زیاد کردن قیمت حامل های انرژی را به دولت داده بود ولی باید کارها جایگزین جهت دهک هایی که نمی توانند فشار تورمی را تحمل کنند، انجام شود.

سید فرید موسوی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به آینده نگری زیاد کردن قیمت حامل های انرژی در بودجه ۹۷ گفت: این زیاد کردن قیمت تاثیر منفی بر دو شاخص اقتصادی مهم یعنی تورم و رشد اقتصادی دارد که از دستاوردهای دولت هم به شمار می رود، ولی دولت جهت هزینه کرد این مبالغ در بهسازی بافت های فرسوده، توسعه حمل و نقل عمومی و زیاد کردن اشتغال آینده نگری هایی کرده که به زعم خود می تواند آثار این تبعات منفی را کنترل کند.

مجلس مجوز زیاد کردن قیمت حامل‌های انرژی را به دولت داده است / موسوی

وی افزود: اینکه هزینه کرد در این سه حوزه می تواند آثار و تبعات منفی روی اقشار جامعه داشته باشد، موضوعی است که در حال بررسی هست. خوشبختانه دولت لایحه بودجه را به موقع به مجلس ارائه کرده و کارشناسان آن را مورد ارزیابی قرار می دهند. ما امیدواریم با کارها اصلاحی در اقتصاد تبعات منفی را هم کنترل کنیم و زمینه مناسبی جهت اصلاح شاخ صها یعنی رشد اقتصادی داشته باشیم.

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس با بیان اینکه درآمدهای حاصل از زیاد کردن قیمت حامل های انرژی باید درست هزینه شود، ادامه داد: در قانون هدفمندی قرار بود با زیاد کردن درآمد بهره وری زیاد کردن یابد، اشتغال اصلاح پیدا کند و به تولید کمک شودکه متاسفانه شاهد این وقایع نبودیم و الان نمی توانیم شکست های گذشته را تکرار کنیم چراکه جامعه تحمل این عنوان را ندارد.

نایب مدیر کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت که مجلس پیش از این در برنامه ششم مجوز زیاد کردن قیمت حامل‌های انرژی را به دولت داده بود ولی باید کارها جایگزین ج

موسوی با بیان اینکه مجلس پیش از این در برنامه ششم مجوز زیاد کردن قیمت حاملهای انرژی را به دولت داده بود، گفت: مهم میزان این زیاد کردن و نحوه اجرای آن هست. لیکن ما دهک هایی داریم که نمی توانند فشار تورمی را تحمل کنند و باید با کارها جایگزین فشار روی این افراد را کم کنیم که در این راستا مکانیزم و میزان تاثیر آن حائز اهمیت است.

واژه های کلیدی: انرژی | اقتصادی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz