رسیدگی کردن استفاده دانلود آموزشی افزار

رسیدگی کردن: استفاده دانلود آموزشی افزار آموزش after effects cc 2017 learning lynda

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات برای استقلال کی بهتر از فرهاد مجیدی؟ / آرش برهانی

به گزارش خبرآنلاین؛ فرهاد مجیدی پیشکسوت محبوب کلوب استقلال با حضور در کلاس های مربیگری خود را جهت بازگشت دوباره به این کلوب آماده کرده هست. مجیدی در بین هوادارا

برای استقلال کی بهتر از فرهاد مجیدی؟ / آرش برهانی

آرش برهانی:برای استقلال کی بهتر از فرهاد مجیدی؟

عبارات مهم : بازگشت

قلعه نویی هم اول دستیار حجازی و پورحیدری شد

مهاجم سابق استقلال از احتمال بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال می گوید.

به گزارش خبرآنلاین؛ فرهاد مجیدی پیشکسوت محبوب کلوب استقلال با حضور در کلاس های مربیگری خود را جهت بازگشت دوباره به این کلوب آماده کرده هست. مجیدی در بین هواداران مقبولیت زیادی دارد و قطعا حضورش در این کلوب می تواند طرفداران بیشتری را به ورزشگاه بکشاند. امسال بحث های زیادی جهت حضور او در استقلال شد ولی در نهایت مجیدی نتوانست بازگردد چراکه افتخاری مدیرعامل کلوب با این مسئله موافق نبود. ولی مجیدی اخیرا مصاحبه ای کرد که به نفع افتخاری بود و علیه فتح الله زاده، به همین علت می گویند او به کلوب استقلال بسیار نزدیک شده است است و در فصل آینده روی نیمکت کنار دست وینفرد شفر می نشیند. آرش برهانی که در استقلال و امارات با فرهاد همبازی بود، راجع به بازگشت او به این کلوب توضیحاتی می دهد.

برای استقلال کی بهتر از فرهاد مجیدی؟ / آرش برهانی

آرش چقدر با فرهاد مجیدی در ارتباط هستی؟

کلا خبری از هم نداریم.

به گزارش خبرآنلاین؛ فرهاد مجیدی پیشکسوت محبوب کلوب استقلال با حضور در کلاس های مربیگری خود را جهت بازگشت دوباره به این کلوب آماده کرده هست. مجیدی در بین هوادارا

قهر که نیستید؟

نه، خب فرهاد معمولا در کشور عزیزمان ایران نیست و من هم درگیر کارهای خودم هستم.

خیلی بحث راجع به بازگشت او می شود. نظر تو در این باره چیست؟

این که بازیکنانی در استقلال بوده اند که سال ها زحمت کشیدند ، توصیه ای است که کلوب باید به آن توجه کند. فرهاد مجیدی و امثال او تا هر زمانی که جهت استقلال بازی می کردند واقعا تلاش کردند به تیم کمک کنند. در اینطور مواقع نوبت به کلوب می رسد که بتواند از چنین سرمایه هایی حمایت کند.

برای استقلال کی بهتر از فرهاد مجیدی؟ / آرش برهانی

فکر می کنی شروع کار مربیگری او از استقلال خوب باشد؟

فرهاد الان می خواهد کارش را جهت مربیگری شروع کند و چه جایی جهت او بهتر از استقلال؟ کلوب باید از فرهاد حمایت کند و یاری کند تا او تبدیل به یک سرمایه جهت استقلال شود.

درست مثل گذشته.

به گزارش خبرآنلاین؛ فرهاد مجیدی پیشکسوت محبوب کلوب استقلال با حضور در کلاس های مربیگری خود را جهت بازگشت دوباره به این کلوب آماده کرده هست. مجیدی در بین هوادارا

بله، کلوب از امیر قلعه نویی حمایت کرد. از صمد مرفاوی و علی منصوریان. همینطور از آقای مظلومی و خیلی از مربیان دیگر. آنها کارشان را در استقلال شروع کردند و مگر آقای قلعه نویی دستیار حجازی و پورحیدری نبود؟ به هر حال الا وقت آن است که کلوب پشت فرهاد مجیدی باشد و به او یاری کند تا از یک جای مناسب کارش را استارت بزند و رفته رفته با تجربه شود و بتواند در آینده به کلوب کمک بیشتری کند.

آرش تو بازیکن با تجربه ای در استقلال بودی. اینکه می گویند بازیکنان جوان در آسیا باید نیمکت نشین شوند چون با تجربه ها میدان های بیشتری دیده اند، درست است؟ به عنوان نمونه راجع به حسینی گلر تیم این جو را درست کرده بودند.

برای استقلال کی بهتر از فرهاد مجیدی؟ / آرش برهانی

ببینید الان وینفرد شفر در ترکیب استقلال 50 تا 60 درصد بازیکن دارد که شاید به آن اندازه تجربه بین المللی نداشته باشند. به هر حال باید به این بازیکنان در بازی های خارجی میدان داد. باید آنها در مسابقاتی مثل لیگ قهرمانان آسیا به میدان بروند تا بتوانند پخته و با تجربه شوند. استقلال در حال حاضر بازیکنان با تجربه زیادی دارد. بازیکنان جوانی هم دارد که آنچنان تجربه بازی های بین المللی را ندارند. جوان ها واقعا با انرژی و دوندگی خود به تیم کمک زیادی می کنند ولی اینکه می گویند فلانی تجربه آسیایی ندارد و باید در آسیا نیمکت نشین شود، درست نیست. به هر حال بازیکن باید از یک جایی شروع کند دیگر، درست است؟ اتفاقا حضور در لیگ قهرمانان آسیا فرصتی خوبی است که جوان های استقلال بتوانند خودشان را نشان دهند.

بازی بعدی استقلال در لیگ قهرمانان با الهلال هست. آینده نگری تو از این مسابقه چیست؟

قطعا بازی مشکل خواهد بود. الهلال از عالی ترین و نیرومند ترین تیم های آسیاست ولی بردن این تیم غیر ممکن نیست. یادم است چند سال قبل توانستیم این تیم را در عربستان شکست دهیم که من هم در آن بازی گل زدم. الهلال را می توانست شکست داد. این تیم قطعا دوباره سرمایه گذاری زیادی کرده هست. خبرهای زیادی دیدم که چند بازیکن این تیم مصدوم شده است اند. الهلال اینقدر بازیکن دارد که با چندینه مصدوم کارش خراب نمی شود. استقلال نباید گول این مسئله را بخورد.

فکر می کنی استقلال با شفر به موفقیت می رسد؟

استقلال با حضور او عملکرد خوبی داشته و رفته رفته بهتر می شود. هنوز تیم ضعف هایی دارد ولی قطعا او در تلاش است تا این ضعف ها را از بین ببرد. شفر مربی خوبی است و قطعا می تواند با استقلال به نتیجه های خوب دست پیدا کند. باید از او حمایت کرد.

واژه های کلیدی: بازگشت | بازیکن | استقلال | استقلال | بازیکنان | فرهاد مجیدی | بازگشت دوباره | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz