رسیدگی کردن استفاده دانلود آموزشی افزار

رسیدگی کردن: استفاده دانلود آموزشی افزار آموزش after effects cc 2017 learning lynda

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آیا کلوب نفت به‌خاطر بدهی ۴ میلیونی پلمب می‌شود؟

بدهی ۴ میلیون تومانی به یک نیروی خدماتی کلوب نفت، می‌تواند باعث توقیف اموال و پلمب این کلوب شود. 

آیا کلوب نفت به‌خاطر بدهی ۴ میلیونی پلمب می‌شود؟

آیا کلوب نفت به خاطر بدهی ۴ میلیونی پلمب می شود؟

عبارات مهم : ایران

بدهی ۴ میلیون تومانی به یک نیروی خدماتی کلوب نفت، می تواند باعث توقیف اموال و پلمب این کلوب شود.

به گزارش ایسنا، کلوب نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران هفته گذشته بعد از کش و قوس های فراوان از شرکت بهنام پیشرو کیش بعد گرفته شد و با برگزاری مناقصه به شرکت فراورده های نفتی پارس طلاییه واگذار شد. بهنام پیشرو قرار بود تا اوضاع بدهی مالیاتی و بدهی و حق و حقوق بازیکنان و کارمندان کلوب را مشخص کند که با عملی نشدن این امر، هیات واگذاری کلوب نفت این کلوب را از این شرکت بعد گرفت.

آیا کلوب نفت به‌خاطر بدهی ۴ میلیونی پلمب می‌شود؟

یکی از بدهکاران کلوب نفت، قهرمان عباسی، آبدارچی و از نیروی خدماتی پیشین کلوب هست. او حدود یک ماه پیش به علت این که قرارداد فوتبالی با نفتی ها نداشته، از این کلوب به مراجع قضایی شکایت کرد و حکم توقیف اموال کلوب را به خاطر طلب ۸ میلیون و دویست هزار تومانی دریافت کرد ولی با توافق با مسوولان شرکت بهنام پیشرو قرار شد تا طلب او پرداخت شود. ولی این آخر کار نبود و او با بدقولی بهنام پیشرو مواجه شد تا بعد از دو هفته تنها ۴ میلیون تومان از طلبش وصول شود.

این نیروی خدماتی بعد از این که چند بار به بهنام پیشرویی ها وقت داد تا باقی پولش را پرداخت کنند، به در بسته خورد تا جهت باقی بدهی اش دوباره متوصل به قانون شود و این بار حکم توقیف اموال جهت ۴ میلیون تومان دریافت کرد. ولی این بار این نیروی خدماتی با عوض کردن مالک کلوب روبه رو شده است است تا به طور کامل سردرگم شود. قهرمان عباسی تا روز سه شنبه به کلوب نفت وقت داده تا طلبش را پرداخت کنند ولی در صورتی که این امر تحقق پیدا نکند باید شاهد اجرای حکم توقیف اموال کلوب نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران طلاییه یا همان نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران پیشین باشیم. البته او امیدوار است پارس طلاییه مانند بهنام پیشرو بدقول نباشد و طلب ناچیز او که در برابر قراردادهای چند صد میلیونی بازیکنان فوتبال مبلغی حساب نمی شود را پرداخت کنند.

بدهی ۴ میلیون تومانی به یک نیروی خدماتی کلوب نفت، می‌تواند باعث توقیف اموال و پلمب این کلوب شود. 

حکم توقیف اموال کلوب نفت

واژه های کلیدی: ایران | میلیون | میلیونی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

آیا کلوب نفت به‌خاطر بدهی ۴ میلیونی پلمب می‌شود؟

آیا کلوب نفت به‌خاطر بدهی ۴ میلیونی پلمب می‌شود؟

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz